Velkommen til Rollon fotball sesong 2019

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og ledere. Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.


Kontaktinfo lag

LagsnavnÅrsklasseKontaktperson/laglederTelefonE-post










G072013Vidar Fjørtoft
vidar@steel-x.no
G082012Jannecke Rodian95175621jsalnes@gmail.com
J07/082012/2013Jon Vidar Eidsaa91885037jve@edbdesign.no
J092011Skule Muriaas-Iversen91560301skulei@hotmail.com
G092011Jens Urke92802880jensurke@gmail.com
G102010Arild Klakegg99205500a-klakeg@online.no
G112009Øystein Pettersen
oysteinup@gmail.com
G12/G132007/2008Skule Muriaas-Iversen91560301skulei@hotmail.com
G142006Tor Arne Myklebust97529456torarnemyklebust@gmail.com
G162004/2005Tom Walderhaug93432891tw@greenservices.no
Junior
Tor Arne Myklebust97529456
torarnemyklebust@gmail.com
Rollon A-lag

Arne Per Andersen
959 14 415
arne.andersen@smp.no
Rollon Xtra
Trond Østrem900 33 083
trond@atlanterhavsparken.no


Rollon fotball - kontaktinformasjon:

NavnVervMobilE-post
Wenche Otterlei
Leder 915 54 127
wencheotterlei@gmail.com
Skule Muriaas Iversen
Økonomiansvarlig
915 60 301
skulei@hotmail.com
Arild KlakeggUtstyrsansvarlig992 05 500
a-klakeg@online.no
Maria Vike NørveSekretær/medlemsansvarlig

mvvike@gmail.com
Tom Walderhaug  Styremedlem934 32 891tom@wfm.no








Powered by: Bloc