Velkommen til Rollon håndball sesong 2019/2020

Denne sesongen har vi påmeldt 11 lag i serie. I tillegg har vi store minigrupper fra 1. til 3.klasse.

Nedenfor finner du kontaktinformasjon for våre lagledere og styremedlemmer.

Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider, kampadministrasjon osv.


Lag - kontaktinformasjon:

LagsnavnÅrsklasseKontaktperson/laglederMobilE-post





G 6-7 år 
G 2013/2014 
Lagleder Lena Bjørge
952 79 320 lena_m_b@hotmail.com
J 6-7 år 
J 2013/2014
Lagleder Sarah Isabella Aarøe 
Lagleder Ingvild Skorgevik
975 83 822 
975 13 229
sarah@aafk.no 
ingvildskorgevik@gmail.com
J/G 8-9 år 
J/G 2011/2012Lagleder Vibeke Skår Klock 481 27 224 
vsk@sbm.no 
J 10 år 
J 2010
Lagleder Tove Beate Leren
404 84 704 
toveleren@hotmail.com 
J 11 år 
J 2009 
Lagleder Torry Larsen 
908 94 663 
torry.larsen@gmail.com 
J 12 år 
J 2008 
Lagleder Gunn-Kathrin Skarbø  
917 22 632 
gunn-kathrin.skarbo@tyrholm.no
G 14 år 
G 2006 
Lagleder May Britt Aure 
952 60 322 
may.britt.aure@pwc.com
J 15 år 
J 2006/2005 
Lagleder Marit Høgset
Lagleder Doovy Erikstad
932 37 574
917 71 358
marithogset@gmail.com
doovyerikstad@hotmail.com
K3/J20 Damelag/juniorlag Lagleder Marcus Quist  482 71 463 marcusquist@outlook.com
KS Damelag senior Lagleder Einar Nordhus 451 24 062 einar.nordhus@gmail.com

Rollon håndball - kontaktinformasjon:

Navn Verv Mobil E-post
Torry Larsen Leder 908 94 663 torry.larsen@gmail.com
Marthe Tafjord Jansen Arrangement952 70 221 marthe@jansenelektro.no
Bente Fylling Økonomi 924 20 300bente@sibelia.no
Tore Arnt Johannessen
Materiell
971 70 413
torearntjohannesen@gmail.com
Doovy Erikstad Dommerkontakt 917 71 358 doovyerikstad@hotmail.com
Bjørn Marius RørvikSportslig leder970 16 521dagligleder@rollon.no

Levert av IdrettenOnline