Velkommen til Rollon Fotball!

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og ledere. Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.


Kontaktinfo Lag

LagsnavnÅrsklasseKontaktpersonMobilE-post
G062011Ellen Johansonellen.johanson@yahoo.com
G07
2010Asle Gjermundrød
91109199
asle.gjermundrod@kystverket.no
G08
2009Andreas Bergby
93083085
andreas.bergby@gmail.com
G09
2008Skule Muriaas Iversen
91560301
skulei@hotmail.com
G10
2007Svanhild Bjørstad
97404153
sva-bjo@online.no
G11
2006Lars Ivar Sørnes
91772320
lis@xi.no
G12
2005Tom Walderhaug
93432891
tom@wfm.no
G13
2004Wenche Otterlei
91554127
wencheotterlei@gmail.com
G14
2003Johan Eikrem
90545492
johan@stayon.no
J142003Kristin Valbø Reknes
99023777
Kristin.Valboe@rolls-royce.com
G16

Mette Giørtz Michaelsen90827051mettemi@hotmail.com
G19
Andreas Salen97799668salenandreas@gmail.com
Rollon A-lag
Arne Per Andersen
95914415
arne.andersen@smp.no





Kontaktinfo Fotballgruppa:

NavnVervMobilE-post
Wenche Otterlei
Leder Fotballgruppa91554127
wencheotterlei@gmail.com
Skule Muriaas Iversen
Økonomiansvarlig
91560301
skulei@hotmail.com
May Britt AureUtstyrsansvarlig95260322may.britt.aure@no.pwc.com
Asle GjermundrødSekretær/medlemsansvarlig
91109199
asle.gjermundrod@kystverket.no
Christian Haugen
Sportslig leder
90637802
christian.haugen@caverion.com
Tom WalderhaugStyremedlem93432891tom@wfm.no




Powered by: Bloc