Velkommen til Rollon Håndball!

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og ledere. Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.


Kontaktinfo Lag

Lagsnavn Årsklasse Kontaktperson Mobil E-post
J09

Torry Larsen
90894663
Torry.larsen@gmail.com
J08
Guro Julnes Hesthol
90729715
gurojh@hotmail.com
J07
Anne Marte Skåre
47945145
anne-marteskaare@hotmail.com
J06
Stig Olsen
99250000
stigolsen@gmail.com
J05
Siri Drageset
98495158
siridrageset@hotmail.com
J04
Einar Nordhus
45124062
einar.nordhus@gmail.com
J03
Marianne Vinje
92605880
marianne.vinje@ntnu.no
J01
Grete Hansen Aas
92683378
grete.hansen.aas@gmail.com
K4
Ingrid Sperre
93453309
sperre45@hotmail.com
G06
Tore Lerstad
97045587
tore.lerstad@dnb.no
G02
Hege Engen
97619380
hege.engen@olympic.no

Kontaktinfo Håndballgruppa:

Navn Verv Mobil E-post
Einar Nordhus
Leder 45124062
handball@rollon.no
Odd Eivind Eliassen
Økonomiansvarlig
92660264
odde@mimer.no
Miriam Øien Bakken
Arrangement
miriamoeien@gmail.com
Alf Klock
Materiell
91618953
alf.kolck@hotmail.com
Torry Larsen
Nestleder 90894663
torry.larsen@gmail.com
Powered by: Bloc