Velkommen til Rollon håndball sesong 2019/2020

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og ledere. Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.


Lag - kontaktinformasjon:






Lagsnavn Årsklasse Kontaktperson/Lagleder Mobil E-post
J/G 7 J/G 2013 , miniLagleder Sarah Isabella Aarøe 975 83 822 sarah@aafk.no
J/G 8-9 J/G 2011/2012, mini Lagleder Vibeke Skår Klock 481 27 224 vsk@sbm.no
J 10 J 2010Lagleder Tove Beate Leren
404 84 704
J11 J 2009 Lagleder Torry Larsen 908 94 663 torry.larsen@gmail.com
J12 J 2008 Gunn-Kathrin Skarbø  917 22 632 gunn-kathrin.skarbo@tyrholm.no
J14 J 2006 Marit Høgset 932 37 574 marithogset@gmail.com
G14 G 2006 Lagleder May Britt Aure 952 60 322 may.britt.aure@pwc.com
J15 J 2005 Lagleder Siri Drageset 987 95 158 siridrageset@hotmail.com
KS
Damelag senior Lagleder Einar Nordhus 451 24 062einar.nordhus@gmail.com
K3/J20 Damelag/juniorlag Lagleder Åse Gjærde 924 02 999 aahg@online.no





Rollon håndball - kontaktinformasjon:

Navn Verv Mobil E-post
Torry Larsen Leder 908 94 663 torry.larsen@gmail.com
Marthe Tafjord Jansen Arrangement952 70 221 marthe@jansenelektro.no
Bente Fylling Økonomi 924 20 300bente@sibelia.no
Tore Arnt Johannessen
Materiell
971 70 413
torearntjohannesen@gmail.com
Doovy Erikstad Dommerkontakt 917 71 358 doovyerikstad@hotmail.com
Bjørn Marius RørvikSportslig leder970 16 521dagligleder@rollon.no

Levert avIdrettenOnline