Velkommen til Rollon Fotball

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og kontaktpersoner. 

Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.


Kontaktinfo lag

LagsnavnÅrsklasseKontaktperson/ laglederTelefonE-post
G06
2016
Jens Urke
92802880
jensurke@gmail.com
J06
2016
Jens Urke
92802880
jensurke@gmail.com
G072015Heidi Grøndahl
94333336
heidi.groendahl@gmail.com
J072015Lars Erik Klemetsen
99748850
larserik.klemetsen@gmail.com
J082014Kristian Severiede92041599
kristian.severiede@gmail.com
G082014Kurt Erik Auning99216976kurt.erik.auning@furuno.no
G092013Kristoffer Øksenvåg Sand
92859269
kesand@gmail.com
J092013Stig Berild90019646seberild@gmail.com
J102012Jon Vidar Eidsaa91885037jve@edbdesign.no
G102012Knut Andreas Blankholm
99737071
blankholm@gmail.com
J112011Skule Muriaas-Iversen91560301skulei@hotmail.com
G112011Jens Urke92802880jensurke@gmail.com
G122010Arild Klakegg99205500a-klakeg@online.no
G132009Øystein Pettersen90053914oysteinup@gmail.com
G142008Skule Muriaas-Iversen91560301skulei@hotmail.com
G162007/ 2006Tor Arne Myklebust
Bjarne Fylling
Mads Fjørtoft
97529456
47630022
97529456
torarnemyklebust@gmail.com
bjarne.fylling@stayon.no
mads@fjortoft.net
Junior
Wenche Otterlei91554127wencheotterlei@gmail.com
Rollon A-lag/
Senior 2

Arne Per Andersen95914415arne.andersen@smp.no
Rollon Xtra
Trond Østrem90033083trond@atlanterhavsparken.no


Rollon Fotball - kontaktinformasjon:

NavnVervMobilE-post
Jens UrkeLeder 92802880jensurke@gmail.com
Wenche OtterleiØkonomiansvarlig/ arr.ansvarlig
FIKS Ansvarlig
91554127wencheotterlei@gmail.com
Arild KlakeggUtstyrsansvarlig99205500a-klakeg@online.no
Carina Nørve
Sekretær/ medlemsansvarlig
carina.norve@redcross.no

Sportslig ansvarlig



Rollon Fotball - Sportslig utvalg:

NavnVervMobilE-post
Christian Monsen HaugenSportslig leder
FIKS/ Overgangsansvarlig
90637802
chr.haugen@online.no
Trond Østrem
Spiller- og trenerutvikler/ Trener A-lag
90033083
trond@atlanterhavsparken.no
Harald Larsen
Trener Junior (repr. G19)
48180954
harald.larsen@sglogistics.no
Sverre Naalsund
Trener G2008/ G14 (repr. ungdomsfotball)
97113363
sverrenaalsund@hotmail.com
Wilhelm Aarøe
Trener G2010 (repr. barnefotball)
45664990
wilhelm@molja.no
Ole Martin Refsnes
Trenerveileder


Jens Urke
Leder Fotball
92802880
jensurke@gmail.com