Velkommen til Rollon Fotball

Nedenfor finner du kontaktinformasjon på våre lag og kontaktpersoner. 

Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider eller har andre henvendelser.

For generelle henvendelser, benytt gjerne e-post: fotball@rollon.no


Kontaktinfo lag

 

LagsnavnÅrsklasseKontaktperson/ laglederTelefonE-post
J07
2016
Øystein U. Pettersen
90053914
oysteinup@gmail.com
G07
2016
Sven Giske
48093734
sven.giske@gmail.com
G082015Heidi Grøndahl
94333336
heidi.groendahl@gmail.com
J082015Lars Erik Klemetsen
99748850
larserik.klemetsen@gmail.com
J092014Kristian Severeide92041599
kristian.severeide@gmail.com
G092014Kurt Erik Auning99216976kurt.erik.auning@furuno.no
G102013Kristoffer Øksenvåg Sand
92859269
kesand@gmail.com
J102013Stig Berild90019646seberild@gmail.com
J112012Jon Vidar Eidsaa91885037jve@edbdesign.no
G112012Knut Andreas Blankholm
99737071
blankholm@gmail.com
J122011Skule Muriaas-Iversen91560301skulei@hotmail.com
G122011Jens Urke92802880jensurke@gmail.com
G132010Arild Klakegg99205500a-klakeg@online.no
G142009Øystein U. Pettersen90053914oysteinup@gmail.com
G162008/ 2007Skule Muriaas-Iversen
Mads Fjørtoft
91560301
97529456
skulei@hotmail.com
mads@fjortoft.net
Junior2006/ 2005/
2004
Wenche Otterlei
Bjarne Fylling
91554127
47630022
wencheotterlei@gmail.com
bjarne.fylling@stayon.no
Rollon A-lag/
Senior 2

Arne Per Andersen95914415arne.andersen@smp.no
Rollon Xtra
Trond Østrem90033083trond@atlanterhavsparken.no


Rollon Fotball - kontaktinformasjon:

NavnVervMobilE-post
Jens UrkeLeder 92802880jensurke@gmail.com
Wenche OtterleiØkonomiansvarlig/ arr.ansvarlig
FIKS Ansvarlig
91554127wencheotterlei@gmail.com
Arild KlakeggUtstyrsansvarlig99205500a-klakeg@online.no
Carina Nørve
Sekretær/ medlemsansvarlig
carina.norve@redcross.no

Sportslig ansvarlig



Rollon Fotball - Sportslig utvalg:

NavnVervMobilE-post
Christian Monsen HaugenSportslig leder
FIKS/ Overgangsansvarlig
90637802
chr.haugen@online.no
Trond Østrem
Spiller- og trenerutvikler/ Trener A-lag
90033083
trond@atlanterhavsparken.no
Sverre Naalsund
Trener G2008 (repr. ungdomsfotball)
97113363
sverrenaalsund@hotmail.com
Wilhelm Aarøe
Trener G2010 (repr. barnefotball)
45664990
wilhelm@molja.no
Ole Martin Refsnes
Trenerveileder
97046898
olemartinrefsnes@gmail.com
Jens Urke
Leder Fotball
92802880
jensurke@gmail.com