Velkommen til Rollon håndball sesong 2021/2022

Sesongen 21/22 har vi påmeldt 8 lag i serie. I tillegg har vi store minigrupper fra 1. til 3.klasse.

Nedenfor finner du kontaktinformasjon for våre lagledere og styremedlemmer.

Kontakt oss gjerne dersom du har spørsmål i forbindelse med medlemskap, treningstider, kampadministrasjon osv.

Lag - kontaktinformasjon:

LagsnavnÅrsklasseKontaktperson/laglederMobilE-post
G 6 år G 2015


J 6 år J 2015


G 7-8 år
G 2013/2014
Lagleder Lena Bjørge
952 79 320 
lena_m_b@hotmail.com 
J 7-8 år
J 2013/2014
Lagleder Sarah Isabella Aarøe
Lagleder Ingvild Skorgevik
975 83 822
975 13 229
sarah@aafk.no
ingvildskorgevik@gmail.com
J/G 9-10 år
J/G 2011/2012
Lagleder Vibeke Skår Klock 
481 27 224
vsk@sbm.no





J 13 år 
J 2008/2009 
Lagleder Torry Larsen
908 94 663
torry.larsen@gmail.com
G 15 år 
G 2006 
Lagleder May Britt Aure 
952 60 322 
may.britt.aure@pwc.com
J 16 år 
J 2006/2005 
Lagleder Marit Høgset
Lagleder Doovy Erikstad
932 37 574
917 71 358
marithogset@gmail.com
doovyerikstad@hotmail.com
Junior Juniorlag Lagleder Bjørn Marius Rørvik  970 16 521 dagligleder@rollon.no
Kvinner senior Seniorlag Lagleder Bjørn Marius Rørvik 970 16 521 dagligleder@rollon.no

Rollon håndball - kontaktinformasjon:

Navn Verv Mobil E-post
Torry Larsen Leder 908 94 663 torry.larsen@gmail.com
Marthe Tafjord Jansen Arrangement952 70 221 marthe@jansenelektro.no
Bente Fylling Økonomi 924 20 300bente@sibelia.no
Tore Arnt Johannessen
Materiell
971 70 413
torearntjohannesen@gmail.com
Doovy Erikstad Dommerkontakt 917 71 358 doovyerikstad@hotmail.com
Bjørn Marius RørvikSportslig leder970 16 521dagligleder@rollon.no

Levert av IdrettenOnline